Zajęcia Akademii z robotyki trwają już 2 lata. Od dwóch lat w naszej szkole odbywają się zajęcia z robotyki i kreatywnego budowania z klocków. Ćwiczenia te prowadzi „Akademia Robotyki dla Dzieci” w osobie Julii Skorłutowskiej. Obejmują one 40 uczniów klas I – III podzielonych na 4 grupy. 23 czerwca 2026 r. uczniowie zrobili niespodziankę i wykonali dla dyrekcji szkoły specjalną ramkę z podziękowaniami. Znajduje się w niej koszulka z nadrukiem „robotyczne przygody” ozdobiona dodatkowo podpisami uczestników zajęć. Ciekawy pomysł. Życzymy młodym uczestnikom wielu kreatywnych pomysłów do realizacji.
akademia robotyki

